חזור לגרסה הרגילה

אוריגמווו

שוקולד פרה במיליון עיצובים

 

קפלו את הפרה שלכם, תייגו בפייסבוק

או באינסטגרם #אוריגמו

ותוכלו לזכות בחבילה מתוקה!

5 זוכים בכל שבוע

 

איך מקפלים פרה?

לחצו לצפייה בהוראות הקיפול 

 

רוצים גם להופיע בגלריה?

העלו את הפרה שלכם לפייסבוק או לאינסטגרם

ותייגו #אוריגמו

 

לחצו למעבר לעמוד האינסטגרם של שוקולד פרה

לחצו למעבר לעמוד הפייסבוק של שוקולד פרה

לחצו לצפייה בסרט 

 

שירות לקוחות שטראוס

לכל שאלה ניתן לפנות לשירות הלקוחות של שטראוס בטלפון: 1800-777-777

 

נגישות

החברה פעלה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 " קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה .AA

תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות .

נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח .

אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, צור קשר עם שירות הלקוחות של שטראוס בטלפון: 1800-777-777

שאלות ותשובות

 

1.מהי הפעילות באתר? 

באתר אנו מזמינים את הגולשים ללמוד כיצד  לקפל פרה אוריגמוווּ מאריזות שוקולד פרה.
בנוסף
, המשתתפים מוזמנים לעלות את תמונת הקיפול של הפרה אוריגמוווּ שלהם לפייסבוק או לאינסטגרם עם אפשרות לזכות בפרס.

2. מי משתתף בפעילות?

בפעילות משתתף רק מי שהעלה תמונה של פרה אוריגמוווּ לפייסבוק או לאינסטגרם ותייג אותה ב-#אוריגמו. חשוב לציין, גולש שיעלה תמונה לפייסבוק או לאינסטגרם ויתייג אותה בהאשטג אחר (לדוג' #שוקולד פרה, #אוריגמוו, #אוריגמווו, origamoo# או כל האשטג אחר) לא משתתף בפעילות.

3. מי זוכה בחבילת שי? כמה זוכים יש בסה"כ?

בכל שבוע צוות שופטים יבחר את חמש התמונות שזכו באותו שבוע.

סה"כ יהיו 20 זוכים.

4. תייגתי את הפרה שלי ב#אוריגמו, האם זכיתי?

לא. בכל שבוע צוות שופטים יבחר מבין כל התמונות שעלו לפייסבוק או לאינסטגרם ותוייגו ב-#אוריגמו 5 זוכים חדשים.

5. תייגתי את הפרה שלי ב-#אוריגמו, האם היא תופיע בגלריית התמונות?

לא בהכרח. לגלריית התמונות עולות תמונות באופן אקראי כך שחלק מהתמונות שתויגו ב-#אוריגמו יופיעו שם וחלק לא. חשוב לציין, תמונה שלא מופיעה בגלריית התמונות עדיין יכולה לזכות. הזוכים יופיעו בגלריית הזוכים באתר.

6. ראיתי שהתמונה שלי מוצגת בגלריה, האם זכיתי?

לא. לגלריה עולות תמונות נבחרות של גולשים ולא בהכרח התמונות הזוכות. התמונות של הזוכים יופיעו בגלריית הזוכים בחלק התחתון של האתר ויעודכנו בזמן הפעילות.

7. האם מותר לעלות רק תמונה אחת?

לא. אפשר לעלות כמה תמונות שרוצים! ככל שמשתתף יעלה יותר תמונות מקוריות, מעניינות ויצירתיות שמשלבות את הפרה אוריגמוווּ שלו כך יגבר הסיכוי שאחת התמונות שלו תזכה.

8. האם אפשר לעלות תמונות ישירות לאתר?

לא. אפשר לעלות תמונה אך ורק לפייסבוק או לאינסטגרם ולתייג אותה

 ב#- אוריגמו.

9. איך יוצרים קשר עם הזוכים?

צוות השופטים ישלח הודעה בפייסבוק או באינסטגרם ליוצר התמונה ויודיע לו על הזכייה. הפרטים של הזוכה יעברו לשירות הלקוחות של שטראוס להמשך טיפול ולתיאום קבלת הפרס.

10.  האם יש קריטריונים לזכייה?

התמונות הזוכות ייבחרו על ידי צוות שופטים שיחליט מהן התמונות המקוריות, המעניינות והיצירתיות ביותר. הקריטריון היחיד שחייב להתקיים כדי להיות מועמד לזכייה הוא שילוב של פרה אוריגמווו בתמונה.

11.  מי עיצב את הפרה אוריגמווו?

פרת האוריגמווו עוצבה ע"י אמן האוריגמי פול ג´קסון.

פול הינו מרצה בשנקר, במכללות ואוניברסיטאות לאמנות ועיצוב ברחבי העולם. פול כתב למעלה מ-36 ספרי עיצוב וספרי אוריגאמי והוא מציג את פעילותו בתערוכות רבות במוזיאונים וגלריות ברחבי העולם.

תקנון

תקנון פעילות – "אוריגמו"

  1. הגדרות

למונחים הבאים בתקנון תהא ההגדרה המפורטת לצידם להלן:

"עורכת הפעילות"          שטראוס גרופ בע"מ שכתובתה ברחוב הסיבים 49, קריית מטלון, ת.ד. 49, פתח תקווה (להלן: "שטראוס").

"משתתף"                     הפעילות פתוחה לכל אזרח ישראלי שעמד בתנאים המפורטים בתקנון זה.

"הפעילות"                    המשתתפים יוזמנו לרכוש את שוקולד פרה עם אריזת "אוריגמווו", לצלם ולתייג את קיפול העטיפה במילים – #אוריגמו בפייסבוק או באינסטגרם. מתוך התמונות שהועלו בפייסבוק או באינסטגרם  תבחר ועדת השיפוט מידי שבוע 5 תמונות מקוריות אשר יזכו את שולחיהן בפרס (סה"כ 20 זוכים).

"אתר הפעילות"                        הפעילות תתקיים במקביל בפיסבוק ובאינסטגרם.

"הפרסים"                    חבילת שי

ועדת השיפוט"              צוות שופטים של עורכת הפעילות ו/או מי מטעמה וכפי שיקבע על ידה אשר יבחר ברוב קולות את הזוכים ששלחו את התמונות המקוריות ביותר לפי הפרמטרים הבאים: מקוריות, מעניינות, יצירתיות, מגוונות.

"תקופת הפעילות"        התקופה האמורה בסעיף 3 להלן.

  2. פרשנות

2.1.        בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים כלשהם בדבר המשחק לרבות בעיתונות, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין.

2.2.        החלוקה לסעיפים וכותרות הסעיפים הינה לשם נוחיות בלבד ולא תשמש לצרכי פרשנות.

  3. תקופת הפעילות

3.1.        הפעילות תיערך בין התאריכים ה .1.2.2016 ועד ה – 27.2.2016 (להלן: "תקופת הפעילות").

3.2.        מובהר בזאת כי שטראוס, תהא רשאית להאריך ו/או לקצר את תקופת הפעילות על פי שיקול דעתה הבלעדי.

  4. השתתפות בפעילות

4.1.        אין הגבלה על מספר התמונות שמשתתף יכול להעלות בפעילות, אך כל משתתף יכול לזכות בפעילות פעם אחת בלבד.

4.2.        המשתתף אינו חייב להסכים לאמור בתקנון ואולם אם אינו מסכים אינו רשאי להשתתף בפעילות.

4.3.        עורכת הפעילות שומרת לעצמה את הזכות לשנות כל הוראה מהוראות תקנון זה בכל עת ובלא צורך בהודעה על כך, מעבר לפרסום הנוסח העדכני של התקנון באתר עורכת הפעילות. האחריות להכרת התקנון כפי שיהיה מעת לעת חלה על המשתתף.

4.4.        בכל מקרה בו יפר משתתף בפעילות את הוראות התקנון ו/או התחייבות מהתחייבויותיו כלפי עורכת הפעילות או מפעילת האתר, תהיה שטראוס רשאית לבטל את השתתפותו בפעילות ו/או זכייתו. משתתף בפעילות מוותר מראש על כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד שטראוס כאמור לעיל.

4.5.        בכל מקרה בו יפר משתתף את הוראות המבצע ו/או התחייבות מהתחייבויותיו כלפי עורכת הפעילות ו/או לעוזר לעורכת הפעילות ו/או יזין נתונים לא נכונים, יהיו עורכת הפעילות ו/או מי מטעמה רשאים לבטל את השתתפותו בפעילות ו/או זכייתו. משתתף מוותר מראש על כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד עורכת הפעילות ו/או מי מטעמה כאמור לעיל.

4.6.        במידה ועורכת הפעילות ו/או מי מטעמה תזהה פעילות שאינה חוקית ו/או ניסיון לפרוץ את המערכת ו/או ניסיון להזין נתונים שאינה נכונים ו/או שימוש בנתונים לא נכונים וכדומה תחסום עורכת הפעילות ו/או מי מטעמה באופן מידי את המשתתף והמשתתף לא יוכל להמשיך להשתתף בפעילות בכל תקופת הפעילות.

  5. מדיניות פרטיות

5.1.        הפרטים המזהים אשר תמסור בעת ההרשמה לפעילות יישמרו במאגר הלקוחות של שטראוס גרופ בע"מ שמספרו בפנקס מאגרי המידע: 369753. השתתפותך בפעילות מעידה על כך כי הינך מסכים שפרטיך יישמרו וינוהלו במאגר המידע של שטראוס. המידע שבמאגר ישמש למטרה שלשמה הוקם ובהתאם להוראות מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין – וכן כדי לאפשר לך להשתתף בפעילות.

5.2.        עורכת הפעילות לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך, אלא במקרים שלהלן:

5.3.        עורכת הפעילות מיישמת מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית לנתונים שיאספו במסגרת הפעילות, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, עורכת הפעילות לא מתחייבת שהשתתפות בפעילות תהיה חסינה באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע שייאסף במסגרתה.

5.4.        לאחר שנרשמת לפעילות ונתת את הסכמתך לקבלת דבר פרסומת, עורכת הפעילות תהא רשאית, אך לא חייבת, לשלוח לך עדכונים ביחס למוצרי שטראוס גרופ בע"מ ובכלל זה עדכוני תוכן ודברי פרסומת, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982. בכל עת, תוכל לחזור בך מהסכמתך ולהודיע על סירובך לקבל דברי פרסומת, דרך כלל או מסוג מסוים על-ידי משלוח הודעת סירוב. הדרך למשלוח הודעת הסירוב תפורט בדברי הפרסומת שישלח.

  6. בחירת זוכים

6.1.        הזוכים יבחרו ברוב קולות על ידי ועדת שיפוט מטעם עורכת הפעילות.

6.2.        עורכות הפעילות תהיה רשאית לשנות את הליך בחירת הזוכה על פי שיקול דעתה הבלעדי. המשתתפים בזאת מוותרים על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה מעורכות הפעילות בגין כל שינוי שתבצענה, מכל סיבה שהיא.

  7. איתור הזוכים

7.1.        7.1. איתור זוכים יבוצע באמצעות חשבון הפייסבוק או האינסטגרם ממנו הועלתה התמונה. עורכת הפעילות תפנה באמצעות הפייסבוק או האינסטגרם למשתתפים שהעלו את התמונות הזוכות ותבקש כי ישלחו אליה את מספר הטלפון שלהם לכתובת המייל שתימסר בתוך 24 שעות.

7.2.        עורכת הפעילות תנסה ליצור קשר עם הזוכים, בשעות העבודה המקובלות, ועל פי הפרטים האישיים שהוזנו על ידי המשתתפים. במידה והזוכה הינו קטין, יצירת הקשר תהיה עם האפוטרופוס וקבלת הזכייה תהיה כפופה לאישור האפוטרופוס. במידה ולא יווצר קשר עם מועמד לזכייה, בתוך 48 שעות ממועד הפניה הראשונה, המועמד לזכייה לא אותר ו/או המועמד לזכייה אינו עומד בכל תנאי ההשתתפות, ייפסל מועמד זה. עורכת הפעילות תהא רשאית להאריך את מועד איתור המועמד לזכיה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.

7.3.        "יצירת קשר" – קיום שיחה בפועל עם המועמד לזכייה או עם האפוטרופוס. עורכת הפעילות לא תשאיר למשתתף/מועמד לזכייה הודעה בדבר בחירתו כמועמד לזכייה ולא תציג כל שאלה אלא למועמד לזכייה עצמו או במידה והזוכה קטין אז לאפוטרופוס.

7.4.        מועמד לזכייה שלא אותר ו/או לא עמד בתנאי התקנון  - תיפסל זכייתו ולא יהיה זכאי לפיצוי כלשהו.

 

 

  8. הפרסים

8.1.        הזכייה בפרס הינה לאחר עמידה בכל תנאי התקנון .

8.2.        הפרס יימסר לזוכים באמצעות דואר שליחים

8.3.        על הזוכה או האפוטרופוס מטעמו (באם מדובר בקטין) להציג בפני דואר השליחים תעודת זהות אשר תואמת את המספר עליו הצהיר בכתב הסילוק שחתם עליו.

8.4.        למען הסר ספק מובהר, כי היה והזוכה בפרס לא עמד בתנאי התקנון ו/או ויתר על הפרס מטעמים השמורים עמו, תהיה שטראוס רשאית להעניק את הפרס למשתתף אחר. הזוכה בפרס שוויתר על הפרס, או שלא עמד בתנאי תקנון זה יהיה מנוע מלהעלות כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי שטראוס ו/או מי מטעמה בגין אי חלוקת הפרס.

8.5.        שטראוס תהא רשאית לפסול, עפ"י שיקול דעתה, מועמד לזכייה אשר לא אותר והמועמד לזכייה לא יהיה זכאי לקבל פיצוי כלשהו.

8.6.        שטראוס שומרת לעצמה את הזכות לקבוע את זמן מימושו הסופי של הפרס וללא אפשרות ערעור על כך.

8.7.        הזכייה בפרס במסגרת הפעילות הינה אישית ואינה ניתנת להעברה. הפרס לא ניתן לשינוי, החלפה או המרה אלא בהסכמת שטראוס מראש ובכתב ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

8.8.        שטראוס שומרת לעצמה את הזכות לשנות את הפרס מכל סיבה שהיא ובכל עת ו/או להתנות את הענקת הפרסים בתנאים ובלבד שתימסר הודעה על כך למשתתפים.

8.9.        מבלי לגרוע מהוראות תקנון זה והוראות כל דין, שטראוס תהא רשאית שלא למסור את הפרס לידי מי שהגיע אליו במעשה עבירה או במעשה שאינו כדין, מכל בחינה שהיא.

  9. כללים לתוכן

9.1.        משתתף אינו רשאי להעלות תכנים אשר אינם עומדים בדרישות הדין ו/או התכנים הבאים:

9.2.        המשתתף מצהיר ומתחייב כי במידה ויפר אחד או יותר מן התנאים שלעיל, יפצה את עורכת הפעילות בגין כל נזק שייגרם לה כתוצאה מהפרה זאת.

9.3.        עורכת הפעילות רשאית לפסול השתתפותם של המעוניינים להשתתף בפעילות בהתבסס על הקריטריונים המצוינים בסעיף זה.

9.4.        המעוניינים להשתתף בפעילות ו/או המשתתפים בפעילות מוותרים על העלאת כל טענה ו/או תביעה כלפי עורכת הפעילות ו/או ספקיהן ו/או מי מטעמן בגין פסילה בהתבסס על הקריטריונים המצוינים בסעיף זה או מכל סיבה אחרת על פי שיקול דעתה הבלעדי. כמו כן, מובהר כי עורכת הפעילות אינה אחראית על התוכן שיעלו המשתמשים לאתר ואינה אחראית על כל שימוש שיעשה בתכנים, שעשוי להוות עבירה על פי דין.

 

  10. פרסום תמונות הזוכים ושמם

10.1.     שטראוס תהא רשאית לפרסם באתר הפעילות ו/או בפייסבוק ו/או באינסטגרם ו/או בסנאפצ'ט את שם הזוכה ואת התמונה שהעלה במסגרת השתתפותו בפעילות. מובהר, כי שטראוס תהא רשאית שלא לפרסם כלל.

10.2.     עצם ההשתתפות בפעילות תחשב להסכמה לפרסום שם ותמונה כאמור.

  11. כללי

11.1.     תקנון הפעילות ניתן לעיון באתר הפעילות ובמשרדי שטראוס בתיאום מראש.

11.2.     בהשתתפותו בפעילות מסכים, מאשר ומצהיר המשתתף בפעילות כי קרא את התקנון ומקבל עליו את הוראותיו וגם אם לא קרא את התקנון מסכים המשתתף בפעילות כי תקנון זה יחול עליו ויחייבו לכל דבר ועניין.

11.3.     שטראוס ו/או מי מטעמה אינה אחראית ולא תהיה אחראית באופן כלשהו לפעילותן התקינה של רשת האינטרנט, החשמל, ו/או כל אמצעי תשתית או תקשורת אחר, על כל רכיביהן ולא תשא באחריות להפסקות, הפרעות, ניתוקים, נזקים, הוצאות, מניעת רווח וכיו"ב, אשר יגרמו למשתתף בקשר עם השתתפות בפעילות, במישרין ו/או בעקיפין.

11.4.     ארעה תקלה, מכל סוג שהוא, לרבות אך לא רק, ברשת התקשורת ו/או באתר הפעילות, שיש בה כדי להשפיע במישרין ו/או בעקיפין על התנהלותה התקינה של הפעילות בכל אופן שהוא, ו/או כדי למנוע מבעד מי שמעוניין מלהשתתף בפעילות, לא תהא למשתתפים כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי עורכת הפעילות. עורכת הפעילות לא תשא ולא תידרש לשאת ולא תשפה ולא תידרש לשפות משתתף כלשהו, בגין כל הוצאה ו/או נזק ישיר ו/או עקיף לרבות נזק תוצאתי שנגרם לו כתוצאה מהשתתפותו בפעילות.

11.5.     שטראוס רשאית להפסיק ו/או לבטל את הפעילות ו/או לשנות את תנאיה (שינויים סבירים) בתקנון זה, מכל סיבה שהיא, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

11.6.     שטראוס תהיה הפוסקת הסופית בכל עניין הנוגע לפעילות ובנוגע לכל שאלה שתתעורר במהלכו ו/או בקשר עמו ובנוגע לכל תקלה ו/או בעיה ו/או כל מצב בלתי צפוי שיווצר במהלך הפעילות, בין אם צוינו במפורש בתקנון זה ובין אם לאו ולמשתתף לא תהיה כל טענה בשל כך.

11.7.     ההשתתפות בפעילות אסורה על מנהלי ועובדי שטראוס גרופ בע"מ.

11.8.     למען הסר ספק, תקנון הפעילות הינו לצורכי פעילות שיווקי גרידא, ולא ייחשב כפעילות כהגדרתה בסעיף 244 לחוק העונשין, וזאת עקב העובדה, כי הזכייה אינה תלויה בגורל.

11.9.     כל מס, ניכוי או דרישה לתשלום מס, מכל סוג שהוא, יחולו על הזוכה ויהיו על חשבונו ועל אחריותו בלבד. שטראוס תהיה רשאית להעביר לשלטונות המס, אם תידרש לכך עפ"י הדין, את פרטי הזוכה ו/או ניכוי מס במקור. המתחרים נותנים בזאת אישור לשטראוס ו/או למי מטעמה, לקזז, לנכות או להפחית כל תשלום נדרש, בהתאם לדין. שטראוס ו/או מי מטעמה לא תישא בתשלום מס כלשהו בקשר לזכייה.